21 Ocak 2014 Salı

Urban Decay Naked3 Palet

Herkese Merhaba,


Hepimizin merak ettiği, almak için sabırsızlandığı palet Naked3 karşınızda :) Resimlerde gördüğüm zaman tam benlik demiştimki elime aldığımda da kesinlikle öyle olduğunu anladım. Benim gibi siz de pembe-gül kurusu hafif pırıltılı tonları seviyorsanız bayılacağınız bir palet.


Kutusunun rengi ve ışıltısı içindekileri müjdeliyor adeta. Paletin dışı sert parlak teneke kutu, koruyuculuğu ve dayanıklılığı çok iyi. Çift taraflı ve bence gayet başarılı bir fırçası ile diğer Nakedler gibi büyükçe bir aynası var. Palet 4'lü göz bazı tester hediyesi ile birlikte geliyor; Original, Eden, Sin, Anti-aging. Uzunca bir süre idare ederler sanırım.

Renkler resimlerde gördüğünüz gibi yüksek pigmentli ama diğer Naked paletlerinde olduğu gibi tozutma problemli. Tüm renkler bazıları çok az da olsa ışıltı içeriyor. En sevdiklerim Dust, Buzz, Trick ve Liar oldu.

Urban Decay Naked paletlerinin en sevdiğim paleti kesinlikle Naked3 oldu. Naked1 bana en uzak olanı. Hem günlük hem gece makyajında kullanabileceğiniz mükemmel bir palet arıyorsanız Naked3 tam size göre :)

(Bundan sonraki yazılarım Naked1 ve Naked2 incelemeleri olacak, böylece eğer henüz edinmediyseniz hangisinin size en uygun olduğuna karar verebilrsiniz.)

2 yorum:

  1. Son zamanlarda en çok almak istediğim palet benimde. Güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil
  2. Çok beğenilen bir palet oldu gerçekten. Teşekkürler :)

    YanıtlaSil