6 Ağustos 2014 Çarşamba

Yeni Dizi Tavsiyesi - Tyrant

Bugünlerde yeni bir dizi keşfettim ve bağımlılık yaptı diyebilirim. Bazı eleştirilerim olsa da kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Arada İstanbul'dan da manzaralar göreceksiniz hatta İlerde İstanbul'da çekilme ihtimali de var.

"Homeland ve 24’ün yapımcılarından yepyeni bir politik drama. Eleştirmenler tarafından yılın en çok konuşulacak dizisi olarak görülen Tyrant, Abuddin adında kurgusal bir Arap ülkesinde geçiyor. Dizinin ilk bölümü Harry Potter’ın yönetmeni David Yates tarafından çekildi.
Bassam, bir diğer adıyla Barry, Los Angeles’ta çocuk doktoru olarak tamamen asimile olmuş bir hayat sürmektedir. Yeğeninin düğünü için, 20 yıl sonra ailesi ile birlikte ilk kez anavatanına dönecektir. Sıradan bir Amerikan ailesi iken, kendini birden geçmişinin gölgesinde bulan Barry ve ailesi, Ortadoğu’nun karmaşık ve karanlık yapısı içinde yaşam mücadelesi verecektir."

2 yorum:

  1. aynen katılıyorum bana da bağımlılık yaptııı :) bi an önce yeni bölüm gelsin diye bekliyoruum :) bu arada bu diziyi izledikten sonra homeland izlemeye başladım yapımcılar aynı diye. bi haftada 3.sezona geldiim bile onu da tavsiye ederim baya baya güzel dizi.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. evet benim de izlemek istediğim diziler listesinde var :)

      Sil